OFERTA

NASZE PRACE

ZESPÓŁ

KONTAKT

NOWY ADRES Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

SITODRUK - WARSZAWA

Sitodruk – WarszawaSitodruk to technika druku wykorzystująca szablon nałożony na drobną siatkę jako formę drukarską. Siatka stosowana w tej technice może przyjąć postać siatki tkanej, metalowej lub wykonanej z włókien syntetycznych, jedynym warunkiem jest tutaj rozmiar oczek, które muszą być bardzo drobne. Odbitki w sitodruku uzyskuje się poprzez przetłaczanie farby przez matrycę. Sitodruk to technika wykorzystywana przede wszystkim do realizacji zleceń wysokonakładowych, gdyż przy pojedynczym wydruku koszt przygotowania matrycy jest niewspółmiernie wysoki. W przypadku zleceń niskonakładowych zaleca się korzystanie z druku cyfrowego, który nie wymaga przygotowywania matrycy.

 

Zalety sitodruku

 

Sitodruk jest techniką przemysłową, wykorzystywaną na dużą skalę, dlatego jego zalety dostrzeżemy dopiero wówczas, gdy będziemy zlecać druk wysokonakładowy. W przypadku wydruku kilku lub kilkunastu egzemplarzy, technika okaże się zbyt droga, żeby wydruk był opłacalny. Odwrotną sytuację zaobserwujemy w przypadku wydruku ulotek lub broszur reklamowych, które potrzebujemy przynajmniej kilka tysięcy egzemplarzy. Niska cena w przypadku druku wysokonakładowego to nie jedyna zaleta sitodruku. Wśród innych można wskazać precyzję wydruku, uniwersalność zastosowania, a także szybkość realizacji zlecenia – najbardziej czasochłonnym etapem procesu jest przygotowanie matrycy.

 

Przeznaczenie sitodruku

 

Sitodruk to uniwersalna technika druku wykorzystywana w druku jedno- i wielobarwnym, również wielkoformatowym. Nadruk sitodrukiem można wykonać na praktycznie każdej powierzchni: papierze, tekturze, foli, tworzywie sztuczny, materiale tekstylnym czy metalu. Istniej również możliwość nanoszenia nadruków – grafik i tekstu – na przedmioty uformowane, a więc butelkach szklanych i z tworzywa, różnego rodzaju pojemnikach i kartonikach.

 

Warszawa i okolice: Komu zlecić sitodruk?

 

Siedzibą naszej drukarni jest Sulejówek, ale zasięg naszych usług sięga znacznie dalej. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, która od początku swojego istnienia wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne do jak najlepszej obsługi klienta. Zlecenia na sitodruk przyjmujemy osobiście w siedzibie drukarni, jak również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Gotowe wydruki można odebrać w naszej siedzibie lub zlecić ich wysyłkę pod dowolny adres w kraju lub zagranicą. To spore udogodnienie dla firm, drukujących materiały promocyjne przed targami branżowymi – gotowe ulotki i plakaty możemy bowiem dostarczyć bezpośrednio do miejsca organizacji targów, oszczędzając w ten sposób Twój czas i pieniądze.

opakowania kaszerowane
z nadrukiem offsetowym

opakowania z tektury litej
z nadrukiem

materiały
reklamowe

Dzięki produkcji na miejscu, oferujemy opakowania kaszerowane w dowolnej
ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem
i laminowaniem folią.

Oferujemy opakowania z tektury litej
w dowolnej ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem

i laminowaniem folią.

Oferujemy materiały reklamowe: katalogi, foldery, wizytówki, standy, kalendarze ścienne, dwu- i trójdzielne, plakaty reklamowe itp.

Kontakt z nami

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Biuro handlowe i produkcja

GRAFFPAK Sp. z o. o.

Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

+48 603 216 777

+48 790 400 757

 

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.