OFERTA

NASZE PRACE

ZESPÓŁ

KONTAKT

NOWY ADRES Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

PUDEŁKA NA ZAMÓWIENIE

pudełka na zamówieniePudełka mają duże znaczenie dla wizerunku marki – to, w jaki sposób zapakowany jest produkt, świadczy o podejściu do klienta. Estetyczne opakowanie to również jeden z czynników zachęcających do zakupu, dlatego firmy zajmujące się sprzedażą nie powinny oszczędzać na pudełkach.


W naszej ofercie znajdą Państwo wiele propozycji opakowań, które możemy dowolnie spersonalizować. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczone pudełka na zamówienie były zgodne z wizerunkiem marki. Jesteśmy w stanie dostosować ich formę, wymiary oraz szczegółowe detale do Państwa indywidualnych założeń.  Pudełka na zamówienie Warszawa


Jako niezależny producent mamy nieograniczony wpływ na to, w jaki sposób prezentują się nasze produkty. Wykonujemy pudełka na wymiar według Państwa autorskiego projektu, realizując nawet niestandardowe pomysły. Dbamy o to, aby oferowane przez nas opakowania na zamówienie były najwyższej jakości, aby stanowiły estetyczną oprawę produktów i zabezpieczały je na czas transportu. Nadzorujemy każdy etap produkcji, aby dostarczyć Państwu pudełka na zamówienie zgodne z ustalonymi parametrami. Jeżeli pojawi się taka konieczność, pomożemy zaprojektować nadruk i wybrać kolory detali, aby odzwierciedlały wizerunek marki. Wykonujemy pudełka na wymiar od początku do końca, nie korzystając z pośredników. Dlatego możemy zagwarantować, że nasze opakowania na zamówienie spełniają najwyższe normy jakości.


Pudełka na wymiar jako materiał reklamowy


W kreowaniu pozytywnego wizerunku marki ważny jest dobór odpowiednich środków przekazu. Taką funkcję idealnie spełnią pudełka na wymiar z nadrukowanym estetycznym logo i przydatnymi informacjami dla klienta. Zachęci to do zakupu i pozwoli zbudować długotrwałe relacje z odbiorcami. Pudełka na zamówienie dopasowane do produktów wyróżnią je spośród pozostałego asortymentu, dzięki czemu będą stanowić tani nośnik reklamy.


Swoją działalnością obejmujemy teren miasta Warszawa, dostarczając opakowania na zamówienie także w jego okolicach. Zapraszamy do współpracy.

opakowania kaszerowane
z nadrukiem offsetowym

opakowania z tektury litej
z nadrukiem

materiały
reklamowe

Dzięki produkcji na miejscu, oferujemy opakowania kaszerowane w dowolnej
ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem
i laminowaniem folią.

Oferujemy opakowania z tektury litej
w dowolnej ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem

i laminowaniem folią.

Oferujemy materiały reklamowe: katalogi, foldery, wizytówki, standy, kalendarze ścienne, dwu- i trójdzielne, plakaty reklamowe itp.

Kontakt z nami

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Biuro handlowe i produkcja

GRAFFPAK Sp. z o. o.

Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

+48 603 216 777

+48 790 400 757

 

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.