OFERTA

NASZE PRACE

ZESPÓŁ

KONTAKT

NOWY ADRES Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

OPAKOWANIA BLISTROWE

Opakowanie typu blisterOpakowania typu blister dotychczas kojarzone były przede wszystkim z rynkiem farmaceutycznym. I nie ma w tym nic dziwnego, skoro opakowania blistrowe od lat stanowią najpopularniejszą formę leków mających postać stałą, w szczególności tabletek. Dzisiaj, wraz z rozwojem branży marketingowej i ściśle powiązanego z nią rynku opakowań, opakowania typu blister stały się wszechobecne na sklepowych półkach.

 

Jak wygląda opakowanie blister?

 

Opakowania typu blister to opakowania produkowane z sztywnej folii. Mogą przybierać postać blistrów zamykanych, zgrzewanych i wsuwanych. Jedne pozostają całkowicie transparentne eksponując swoją zawartość, na innych możemy dostrzec przeróżne nadruki – od informacyjnych po dekoracyjne. W branży opakowań wyróżnia się także opakowania blistrowe z tzw. eurodziurą (zawieszką umożliwiającą ekspozycję towaru w opakowaniu).

 

Do kategorii blistrów zalicza się również opakowania mieszane – wytłoczki ze sztywnej folii połączone z kartonowymi plecami lub „zamknięciem” z dowolnego innego materiału, najczęściej pokrytego odpowiednim nadrukiem.

 

Co zawierają opakowania typu blister?

 

Wystarczy wejść do najbliższego sklepu, żeby przekonać się, że blistry są wszędzie. Ten oryginalny rodzaj opakowania wykorzystują producenci drobnej elektroniki – w blistrach znajdziemy pamięci przenośne, słuchawki, karty SD, baterie i wiele innych. Po opakowania blistrowe sięgnęli producenci gadżetów dla dzieci – blistry w różnej postaci eksponują smoczki, grzechotki, plastikowe sztućce, gryzaczki. Producenci artykułów biurowych i piśmienniczych nie pozostają w tyle. W ich blistrach znajdziemy wkłady do żelopisów, pędzle, nożyczki, zestawy linijek i wiele innych.

 

Stwórz oryginalne opakowanie blister z naszą pomocą

 

Od lat z sukcesami działamy w branży opakowań produktowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę drukarni o opakowania blistrowe, które projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. W swoim portfolio posiadamy transparentne opakowania typu blister z papierową wkładką oraz opakowania z nadrukiem. Nadruki na papierowe wkładki wykonujemy w technologii druku cyfrowego lub sitodruku, podczas gdy nadruki na opakowaniach wykonujemy praktycznie wyłącznie w technologii sitodruku.

 

Klientów zainteresowanych stworzeniem oryginalnego opakowania produktowego typu blister zapraszamy do kontaktu. Wspólnie zaprojektujemy opakowanie, które stanie się najlepszą wizytówką Państwa marki.

opakowania kaszerowane
z nadrukiem offsetowym

opakowania z tektury litej
z nadrukiem

materiały
reklamowe

Dzięki produkcji na miejscu, oferujemy opakowania kaszerowane w dowolnej
ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem
i laminowaniem folią.

Oferujemy opakowania z tektury litej
w dowolnej ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem

i laminowaniem folią.

Oferujemy materiały reklamowe: katalogi, foldery, wizytówki, standy, kalendarze ścienne, dwu- i trójdzielne, plakaty reklamowe itp.

Kontakt z nami

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Biuro handlowe i produkcja

GRAFFPAK Sp. z o. o.

Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

+48 603 216 777

+48 790 400 757

 

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.