OFERTA

NASZE PRACE

ZESPÓŁ

KONTAKT

NOWY ADRES Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

OPAKOWANIA TEKTUROWE

opakowania kartonowe warszawa, opakowania tekturowe, opakowania tekturowe warszawa, pudełka warszawaTwoja firma specjalizuje się w produkcji w jednej z wielu dziedzin przedmiotów użytkowych, części zamiennych, zabawek czy akcesoriów? Opakowanie produktu z pewnością jest dla Ciebie równie ważne, jak jakość i wysokie standardy samego wyrobu. Jeśli dotychczasowe rozwiązania wciąż nie spełniają Twoich oczekiwań, proponujemy Ci doskonałe pudełka, dzięki którym nie tylko poprawisz jakość sprzedaży, ale też zmienisz wizerunek swojej firmy, a spersonalizowane opakowania z tektury falistej staną się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek marki.

 

Opakowania na miarę produktu

 

Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektury i kartonu, w tym również z tektury falistej, dzięki czemu możesz wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej spełni swoje zadanie w przypadku Twoich wyrobów. Nie ma znaczenia zarówno branża, w której działasz, jak i wielkość pakowanych elementów. Zaprojektujemy dla Ciebie opakowania kartonowe dopasowane parametrami i kształtem do Twoich potrzeb. Opakowania na tekturze falistej to także swoboda aranżacji, jaką daje możliwość naniesienia na opakowania z tektury dowolnego nadruku – tekstu bądź grafiki.

 

Oszczędność czasu i pracy

 

Nasze opakowania z tektury i kartonu wyróżniają się wyjątkowymi cechami, dzięki którym nie musisz poświęcić dużej ilości czasu na zapakowanie produktu. Dzięki specjalnym kształtom, opakowania tekturowe nie wymagają klejenia, a ich złożenie to jedynie kilka chwil. Wybierając nasze pudełka nie tylko zabezpieczysz swój towar, ale też zaoszczędzisz wiele czasu przeznaczonego na przygotowanie do sprzedaży. Projektowane i wykonywane przez naszą firmę opakowania z tektury to także doskonała prezencja produktu, który dzięki odpowiedniemu opakowaniu zyskuje znamiona towaru luksusowego.

 

Skuteczna ochrona produktów

 

Pudełka kartonowe oraz opakowania na tekturze falistej, jakie oferujemy Ci w naszym asortymencie, pozwolą na doskonałe zabezpieczenie zawartości. Jeśli Twoje wyroby są delikatne i chcesz zapewnić im nienaganny wygląd po dotarciu na półki sklepowe, wybierz opakowania z tektury falistej, które nie tylko będą pełnić funkcję estetyczną, ale też zamortyzują uderzenia w transporcie czy ochroną przed zarysowaniem.

 

Wszystko w jednym opakowaniu

 

Sprzedajesz produkty wyposażone w szereg elementów zamiennych, akcesoriów, dodajesz do nich gadżety reklamowe, ulotki, instrukcje? Pudełka kartonowe pozwolą Ci umieścić wszystko w jednym opakowaniu. Ty zaś otrzymasz gwarancję, że do klienta dotrze każdy przewidziany w zestawie detal. Usprawnij swoją pracą i zadbaj o wysokie standardy wybierając wysokiej jakości opakowania z tektury falistej z przegródkami. 

 

Wybierz nasze opakowania, a przekonasz się, że to najlepsze rozwiązanie! Chociaż nasza siedziba mieści się w Sulejówku, działamy również na terenie miasta Warszawa! Odwiedź nas lub zadzwoń, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

opakowania kaszerowane
z nadrukiem offsetowym

opakowania z tektury litej
z nadrukiem

materiały
reklamowe

Dzięki produkcji na miejscu, oferujemy opakowania kaszerowane w dowolnej
ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem
i laminowaniem folią.

Oferujemy opakowania z tektury litej
w dowolnej ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem

i laminowaniem folią.

Oferujemy materiały reklamowe: katalogi, foldery, wizytówki, standy, kalendarze ścienne, dwu- i trójdzielne, plakaty reklamowe itp.

Kontakt z nami

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Biuro handlowe i produkcja

GRAFFPAK Sp. z o. o.

Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

+48 603 216 777

+48 790 400 757

 

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.