OFERTA

NASZE PRACE

ZESPÓŁ

KONTAKT

NOWY ADRES Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

DRUKARNIA CYFROWA - WARSZAWA

Drukarnia cyfrowa, druk cyfrowy – WarszawaJesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się drukarnią cyfrową, której siedzibą jest Sulejówek k. Warszawy. Naszym Klientom oferujemy szerokie spektrum usług drukarskich, w ramach których realizujemy zlecenia nisko- i wysokonakładowe. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości wydruku przy jednoczesnej optymalizacji kosztów realizacji, zlecenia niskonakładowe realizujemy przy użyciu technologii druku cyfrowego, podczas gdy do realizacji zleceń wysokonakładowych wykorzystujemy sitodruk.

 

Jako drukarnia cyfrowa przyjmujemy zlecenia już od pojedynczego wydruku, dzięki czemu do skorzystania z naszej oferty możemy zaprosić zarówno klientów indywidualnych, jak i niewielkie przedsiębiorstwa o stosunkowo skromnych potrzebach poligraficznych.

 

Zalety druku cyfrowego

 

Druk cyfrowy to technologia druku przeznaczona przede wszystkim do realizacji zleceń niskonakładowych, i jako taka ma wiele zalet:

  • możliwość druku już od jednego egzemplarza przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów realizacji zlecenia;
  • szybkość wydruku w połączeniu z możliwością druku bezpośrednio z pliku dostarczonego pocztą elektroniczną lub na dowolnym nośniku danych;
  • precyzja wydruku umożliwiająca uzyskanie wydruków o wysokiej jakości, również w przypadku druku na opakowaniach produktowych;
  • swoboda dodruku, który można wykonać w dowolnym momencie, również po wprowadzeniu zmian w pliku.

 

Kiedy warto skorzystać z druku cyfrowego?

 

Druk cyfrowy, choć niezwykle wygodny nie zawsze okazuje się opłacalny. Dotyczy to w szczególności zleceń wysokonakładowych. Jeśli jednak przed zleceniem dużego nakładu chcielibyśmy zobaczyć prototyp opakowania lub katalogu reklamowego z pewnością warto, żeby jego przygotowaniem zajęła się właśnie drukarnia cyfrowa. Druk cyfrowy okazuje się niezastąpiony także wszędzie tam, gdzie pojedyncze wydruki są personalizowane – w korespondencji do klientów, podczas wydruku dyplomów, itp.  

 

Warszawa i okolice: drukarnia cyfrowa 

 

Naszą siedzibą jest Sulejówek, ale granice miasta nie określają zasięgu naszej oferty. Zlecenia dla drukarni cyfrowej przyjmujemy osobiście w siedzibie firmy, telefonicznie oraz mailowo. Niezależnie od tego, czy Twoja firma mieści się w Warszawie, czy kilka ulic od naszej siedziby zamówienie możesz złożyć bez konieczności wychodzenia z biura. Ale to nie wszystko! Gotowe wydruki możesz odebrać osobiście lub zamówić ich wysyłkę pod dowolny adres w kraju lub zagranicą. W ten sposób materiały reklamowe na targi, możemy dostarczyć bezpośrednio do miejsca ich organizacji, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

opakowania kaszerowane
z nadrukiem offsetowym

opakowania z tektury litej
z nadrukiem

materiały
reklamowe

Dzięki produkcji na miejscu, oferujemy opakowania kaszerowane w dowolnej
ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem
i laminowaniem folią.

Oferujemy opakowania z tektury litej
w dowolnej ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem

i laminowaniem folią.

Oferujemy materiały reklamowe: katalogi, foldery, wizytówki, standy, kalendarze ścienne, dwu- i trójdzielne, plakaty reklamowe itp.

Kontakt z nami

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Biuro handlowe i produkcja

GRAFFPAK Sp. z o. o.

Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

+48 603 216 777

+48 790 400 757

 

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.