OFERTA

NASZE PRACE

ZESPÓŁ

KONTAKT

NOWY ADRES Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

OPAKOWANIA TEKTUROWE

opakowania kartonowe warszawa, opakowania tekturowe, opakowania tekturowe warszawa, pudełka warszawaTwoja firma specjalizuje się w produkcji w jednej z wielu dziedzin przedmiotów użytkowych, części zamiennych, zabawek czy akcesoriów? Opakowanie produktu z pewnością jest dla Ciebie równie ważne, jak jakość i wysokie standardy samego wyrobu. Jeśli dotychczasowe rozwiązania wciąż nie spełniają Twoich oczekiwań, proponujemy Ci doskonałe pudełka, dzięki którym nie tylko poprawisz jakość sprzedaży, ale też zmienisz wizerunek swojej firmy.

 

Opakowania na miarę produktu

 

Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektury i kartonu, w tym również z tektury falistej, dzięki czemu możesz wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej spełni swoje zadanie w przypadku Twoich wyrobów. Nie ma znaczenia zarówno branża, w której działasz, jak i wielkość pakowanych elementów. Zaprojektujemy dla Ciebie opakowania kartonowe dopasowane parametrami i kształtem do Twoich potrzeb.

 

Oszczędność czasu i pracy

 

Nasze opakowania z tektury i kartonu wyróżniają się wyjątkowymi cechami, dzięki którym nie musisz poświęcić dużej ilości czasu na zapakowanie produktu. Dzięki specjalnym kształtom, opakowania tekturowe nie wymagają klejenia, a ich złożenie to jedynie kilka chwil. Wybierając nasze pudełka nie tylko zabezpieczysz swój towar, ale też zaoszczędzisz wiele czasu przeznaczonego na przygotowanie do sprzedaży.

 

Skuteczna ochrona produktów

 

Pudełka kartonowe, jakie oferujemy Ci w naszym asortymencie, pozwolą na doskonałe zabezpieczenie zawartości. Jeśli Twoje wyroby są delikatne i chcesz zapewnić im nienaganny wygląd po dotarciu na półki sklepowe, wybierz opakowania z tektury falistej, które nie tylko będą pełnić funkcję estetyczną, ale też zamortyzują uderzenia w transporcie czy ochroną przed zarysowaniem.

 

Wszystko w jednym opakowaniu

 

 Sprzedajesz produkty wyposażone w szereg elementów zamiennych, akcesoriów, dodajesz do nich gadżety reklamowe, ulotki, instrukcje? Pudełka kartonowe pozwolą Ci umieścić wszystko w jednym opakowaniu. Ty zaś otrzymasz gwarancję, że do klienta dotrze każdy przewidziany w zestawie detal. Usprawnij swoją pracą i zadbaj o wysokie standardy.

 

Wybierz nasze opakowania, a przekonasz się, że to najlepsze rozwiązanie! Chociaż nasza siedziba mieści się w Sulejówku, działamy również na terenie miasta Warszawa! Odwiedź nas lub zadzwoń, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

opakowania kaszerowane
z nadrukiem offsetowym

opakowania z tektury litej
z nadrukiem

materiały
reklamowe

Dzięki produkcji na miejscu, oferujemy opakowania kaszerowane w dowolnej
ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem
i laminowaniem folią.

Oferujemy opakowania z tektury litej
w dowolnej ilości kolorów z nadrukiem metalicznym, tłoczeniem, lakierowaniem

i laminowaniem folią.

Oferujemy materiały reklamowe: katalogi, foldery, wizytówki, standy, kalendarze ścienne, dwu- i trójdzielne, plakaty reklamowe itp.

Kontakt z nami

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Biuro handlowe i produkcja

GRAFFPAK Sp. z o. o.

Al. Piłsudskiego 61, 05-070 Sulejówek

+48 603 216 777

+48 790 400 757

 

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.